Whatsapp Hattı
Bize Ulaşın TR EN

ÇETİNMAK FORKLİFT

“ÇETİNMAK FORKLİFT” genç ve dinamik oluşumu ile her türlü projelerinizde forklift & istif makinaları temini konusunda sizin güvenilir bir ortağınız olmak için faaliyet göstermektedir. Manisa bölge bayisi olan ÇETİN MAK FORKLİFT, en iyi hizmeti yerinde sunmak için konusunda bilgili kadrosu ile her zaman yanınızdadır.

“ÇETİNMAK FORKLİFT” forklift & istif makinaları satış, kiralama ve ikinci el satışı gibi süreçlerde, işletmenize en uygun seçenekleri sizin işletme bakış açınız ile sunmak için çalışmaktadır. “ÇETİN MAK FORKLİFT”, bu anlamda Türkiye’nin önemli sanayi şirketlerine, lojistik firmalarına forklift & istif makinası temin süreçlerinde ciddi bir yer edinmek için aralıksız çalışmaktadır.

VİZYON

  • Müşteri odaklı bir yönetim ile ekip çalışmasını sentezleyerek, kaliteli hizmeti en uygun ve en ekonomik çözüm alternatifleriyle müşterilerimize sunmak ve müşteri bağlılığını sağlamak, gelişen teknoloji ve gelişen ihtiyaçlara göre kendini her zaman yenileyen ve geliştiren, büyüyen kurumsal firma olmak.

MİSYON

  • Mühendislik bilimini kullanarak, iş ve istif makinaları temini konusunda müşterilerine değer katan, çevreye ve insan haklarına saygılı, sektöründe bilinen ve tercih edilen, bölgesinin büyük ve başarılı firması olmak için çalışıyoruz.


E-BÜLTEN

Site içindeki tüm gelişmeleri, en son haberleri ve özel mesajları anında alın.